спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562567JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 335 mm |
| височина | 64,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562567
|
|
MERCEDES-BENZ 2214210612
|
|
MERCEDES-BENZ 2214210612
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211012
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211712
|
|
APEC braking DSK2682
|
|
APEC braking DSK2877
|
|
ATE 24013201371
|
|
ATE 24013201371
|
|
ATE 432137
|
|
BENDIX 562567BC
|
|
BOSCH 0986479413
|
|
BOSCH 0986479413
|
|
Brake ENGINEERING DI956662S
|
|
CAR 1421374
|
|
FEBI BILSTEIN 26407
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
FERODO DDF1769
187.83 €
-20%
150.26 €
|
|
FERODO DDF1769C
155.52 €
-20%
124.41 €
|
|
FERODO DDF1769C1
|
|
JURID 562567JC
72.43 €
-20%
57.94 €
|
|
MINTEX MDC1862
|
|
QH Benelux HP58938
|
|
QUINTON HAZELL BDC5638
|
|
ROADHOUSE 6103210
|
|
TRUSTING DF1208
|
|
TRUSTING DF1365
|
|
TRW DF6077S
109.93 €
-20%
87.94 €
|
|
ZIMMERMANN 400365920
|
|
ZIMMERMANN 400365920
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 517 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 320 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 110 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
