спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 26407 |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| дебелина | 64,5 mm |
| външен диаметър | 335 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | надупчен/ вътр. вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 30 mm |
| тегло | 10,89 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2214210612
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211012
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211712
|
|
A.B.S. 17796
126.23 €
-20%
100.98 €
|
|
A.B.S. 17796OE
|
|
ABE C3M077ABE
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
AP 25279V
|
|
APEC braking DSK2682
|
|
APEC braking DSK2877
|
|
ATE 24013201371
|
|
BORG & BECK BBD6049S
|
|
BOSCH 0986479413
|
|
BOSCH 0986AB6142
|
|
Brake ENGINEERING DI956662S
|
|
BRECO BV8889
|
|
BREMBO 09A73211
|
|
BREMSI DBB769V
|
|
CAR 1421374
|
|
CIFAM 8001733FC
|
|
COMLINE ADC1659V
|
|
DELPHI BG9093
129.23 €
-20%
103.39 €
|
|
DELPHI BG9093C
139.15 €
-20%
111.32 €
|
|
DENCKERMANN B130569
|
|
DJ PARTS BD1148
|
|
DJ PARTS BD2134
|
|
E.T.F. 190405
|
|
EUROBRAKE 58152033119
|
|
FERODO DDF1769
187.83 €
-20%
150.26 €
|
|
FERODO DDF1769C
155.52 €
-20%
124.41 €
|
|
FERODO DDF1769C1
|
|
FREMAX BD3056
|
|
fri.tech. BD1365
|
|
FTE BS7297
|
|
FTE BS7297B
|
|
G.U.D GDB132137
|
|
GIRLING 6060775
|
|
HELLA 8DD355115011
|
|
HELLA 8DD355122972
|
|
HELLA PAGID 8DD355115011
|
|
HELLA PAGID 8DD355122972
|
|
JP GROUP 1363105000
|
|
JURATEK MER313
|
|
JURID 562567JC
72.43 €
-20%
57.94 €
|
|
KAWE 6103210
|
|
LEMFÖRDER 3084701
|
|
LEMFÖRDER 3587001
|
|
LPR M2075V
67.33 €
-20%
53.87 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406113301
|
|
MALÒ 1110328
|
|
METELLI 231733FC
|
|
METZGER 6103210
|
|
METZGER 6110233
|
|
MEYLE 0155212105PD
|
|
MINTEX MDC1862
|
|
NK 2033119
106.96 €
-20%
85.57 €
|
|
NK 3133119
|
|
OPEN PARTS BDR237325
|
|
OPTIMAL BS8206
|
|
PAGID 54719
|
|
PATRON PBD1541
|
|
PILENGA V942
|
|
PROTECHNIC PRD2758
|
|
QH Talbros BDC5638
|
|
QUINTON HAZELL BDC5638
|
|
REMSA 6103210
|
|
ROADHOUSE 6103210
|
|
sbs 18152033119
|
|
sbs 18153133119
|
|
STELLOX 60201497SX
|
|
SWAG 10926407
|
|
TEXTAR 92171903
101.02 €
-20%
80.81 €
|
|
TEXTAR 92171905
|
|
TOPRAN 408242
|
|
TRISCAN 812023193C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235209
|
|
TRUSTING DF1365
|
|
TRW DF6077S
109.93 €
-20%
87.94 €
|
|
VAICO V3080011
|
|
VALEO 197479
|
|
WOKING D6103210
|
|
ZIMMERMANN 400365920
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 340 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
