спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 24721 |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 48 mm |
| външен диаметър | 303 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 27 mm |
| тегло | 9,452 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2114211212
|
|
A.B.S. 17738
94.34 €
-20%
75.47 €
|
|
A.B.S. 17738OE
|
|
ABE C3M089ABE
58.8 €
-20%
47.04 €
|
|
AP 25129
|
|
AP 25129V
|
|
APEC braking DSK2376
|
|
ATE 24013001791
|
|
BORG & BECK BBD5923S
|
|
BOSCH 0986479333
|
|
BRECO BS8738
|
|
BRECO BV8738
|
|
BREMBO 09A44710
|
|
BREMBO 09A44711
|
|
BREMSI DBB638V
|
|
CAR 1421242
|
|
CIFAM 800965C
|
|
COMLINE ADC1683V
|
|
DELPHI BG4029
101.77 €
-20%
81.42 €
|
|
E.T.F. 190401
|
|
EUROBRAKE 5815203386
|
|
FARCOM 231307
|
|
FERODO DDF1638
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FERODO DDF16381
|
|
FERODO DDF1638C
|
|
FERODO DDF1638C1
|
|
FREMAX BD0409
|
|
fri.tech. BD1041
|
|
FTE BS7175
|
|
FTE BS7175B
|
|
FTE BS7175HB
|
|
GIRLING 6060785
|
|
HELLA 8DD355113301
|
|
HELLA 8DD355113311
|
|
HELLA 8DD355121191
|
|
HELLA 8DD355122842
|
|
HELLA PAGID 8DD355113301
|
|
HELLA PAGID 8DD355113311
|
|
HELLA PAGID 8DD355121191
|
|
HELLA PAGID 8DD355122842
|
|
JP GROUP 1363103809
|
|
KAWE 6114010
|
|
LEMFÖRDER 3084201
|
|
LPR M2036V
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406072000
|
|
METELLI 230965C
|
|
METZGER 25129
|
|
METZGER 6110587
|
|
MEYLE 0155210005PD
|
|
MGA D1907
|
|
MINTEX MDC2064
|
|
NK 203386
|
|
NK 313386
|
|
NK 343386
|
|
OPEN PARTS BDR226720
|
|
OPEN PARTS BDRS226725
|
|
OPTIMAL BS7854
|
|
OPTIMAL BS7854C
|
|
PAGID 54521
|
|
PILENGA V946
|
|
PROTECHNIC PRD2756
|
|
QH Talbros BDC5631
|
|
QUINTON HAZELL BDC5631
|
|
REMSA 6114010
|
|
ROADHOUSE 6114010
|
|
ROTINGER RT20241
|
|
ROTINGER RT20241T5
|
|
sbs 1815203386
55.08 €
-0%
55.08 €
|
|
sbs 1815313386
|
|
sbs 1815343386
|
|
SWAG 10924721
|
|
TEXTAR 92152100
|
|
TEXTAR 92152103
|
|
TEXTAR 92152105
|
|
TOPRAN 407772
|
|
TRISCAN 812023181
|
|
TRISCAN 812023181C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235158
|
|
TRUSTING DF1041
|
|
TRW DF6078S
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
VAICO V3080015
|
|
WOKING D6114010
|
|
ZIMMERMANN 400365120
|
|
ZIMMERMANN 400365152
|
| Mercedes E-CLASS (W211) | 177 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
