спирачен диск VAICO
спирачен диск
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V95-80009 |
| височина | 51 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| външен диаметър | 336 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30657301
|
|
A.B.S. 17408
|
|
A.B.S. 17408OE
|
|
A.B.S. 17408S
|
|
ATE 24013001161
|
|
ATE 24113001161
|
|
BENDIX 562217B
|
|
BOSCH 0986479202
|
|
BREMBO 09984810
|
|
CIFAM 800974C
|
|
DELPHI BG9783
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
FERODO DDF1371
68.45 €
-20%
54.76 €
|
|
FERODO DDF13711
|
|
FIRST LINE FBD1416
|
|
GIRLING 6043405
|
|
GRAF DF29974C
|
|
JURID 562217J
67.8 €
-20%
54.24 €
|
|
JURID 562217JC
81.67 €
-20%
65.34 €
|
|
MAPCO 15978
|
|
METELLI 230974C
|
|
METZGER 24977
|
|
MEYLE 5155215025
|
|
MEYLE 5155215025PD
|
|
MINTEX MDC1613
|
|
NK 204853
|
|
NK 344853
|
|
OPTIMAL BS8126
|
|
PAGID 54267
|
|
PAGID 54267PRO
|
|
PEX 140934
|
|
QUINTON HAZELL BDC5356
|
|
QUINTON HAZELL BSF5356
|
|
TRUSTING DF551
|
|
TRW DF4340S
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
ZIMMERMANN 610370720
|
|
ZIMMERMANN 610370752
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
