спирачен диск VAICO
спирачен диск
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V95-80011 |
| диаметър | 308 mm |
| височина | 64,6 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| вътрешен диаметър | 178 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 8624926
|
|
VOLVO 86249260
|
|
VOLVO 86249265
|
|
A.B.S. 17409
|
|
A.B.S. 17409OE
|
|
A.B.S. 17409S
|
|
ATE 24012001221
|
|
ATE 24112001221
|
|
BENDIX 562218B
|
|
BOSCH 0986479320
|
|
BREMBO 09982710
|
|
DELPHI BG3782
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FEBI BILSTEIN 32249
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FERODO DDF1551
115.8 €
-20%
92.64 €
|
|
FERODO DDF15511
|
|
FREMAX BD7302
|
|
fri.tech. DF545
|
|
FTE BS5357
|
|
FTE BS5357B
|
|
GIRLING 6043382
|
|
JURID 562218J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
JURID 562218JC
80.63 €
-20%
64.51 €
|
|
KAGER 371092
|
|
MAPCO 25978
|
|
METZGER 24976
|
|
MEYLE 5155230003PD
|
|
MINTEX MDC1615
|
|
NK 204852
|
|
OPTIMAL BS8124
|
|
PAGID 54268
|
|
PAGID 54268PRO
|
|
PEX 140892
|
|
QUINTON HAZELL BDC5357
|
|
QUINTON HAZELL BSF5357
|
|
SWAG 55932249
|
|
TEXTAR 92126800
|
|
TEXTAR 92126803
71.58 €
-20%
57.26 €
|
|
TRISCAN 812027136
|
|
TRUSTING DF545
|
|
TRW DF4338
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
ZIMMERMANN 610370820
|
|
ZIMMERMANN 610370852
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
