спирачен диск VAICO
спирачен диск
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V95-80016 |
| диаметър | 302 mm |
| височина | 50,7 mm |
| отвор | 15,7 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 165 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31277357
|
|
ATE 24012202611
|
|
DELPHI BG4270
105.84 €
-20%
84.67 €
|
|
fri.tech. DF1394
|
|
MINTEX MDC2199
|
|
NK 204861
|
|
OPTIMAL BS8298
|
|
TEXTAR 92196403
77.72 €
-20%
62.17 €
|
|
TRISCAN 812027145
|
|
TRUSTING DF1394
|
|
ZIMMERMANN 610371852
|
|
ZIMMERMANN 610371820
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 136 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 245 коня | бензин |
