спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197194 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 296 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| височина | 50,8 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 12 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16493
80.39 €
-20%
64.31 €
|
|
A.B.S. 16493OE
|
|
A.B.S. 17218
|
|
A.B.S. 17218OE
|
|
ASHIKA 6002286
|
|
ATE 24013207011
|
|
BENDIX 562248B
|
|
BOSCH 0986479429
|
|
BOSCH 0986479485
|
|
BOSCH 0986AB6348
|
|
BOSCH 986479429
|
|
BOSCH 986479485
|
|
BOSCH 986AB6348
|
|
BREMBO 09840210
|
|
BREMBO 9840210
|
|
BREMBO FD118000
|
|
BREMBO FS118000
|
|
DELPHI BG2707
|
|
DELPHI BG2829
80.29 €
-20%
64.23 €
|
|
FERODO DDF1134
117.19 €
-20%
93.75 €
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3302105
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3302164
|
|
JAPANPARTS DI286
|
|
JURID 562248J
|
|
LPR L3000V
|
|
LPR T2136V
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6041825
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4182
|
|
METELLI 231054C
|
|
MINTEX MDC900
|
|
NIPPARTS J3302105
54.03 €
-20%
43.22 €
|
|
NPS T330A115
|
|
NPS T330A82
|
|
PAGID 50340
|
|
PILENGA V835
|
|
PILENGA V839
|
|
QUINTON HAZELL BDC5094
|
|
QUINTON HAZELL BDC5112
|
|
QUINTON HAZELL BDC5188
|
|
QUINTON HAZELL BSF5094
|
|
QUINTON HAZELL BSF5112
|
|
QUINTON HAZELL BSF5188
|
|
REMSA 679310
|
|
ROADHOUSE 679310
|
|
ROULUNDS RUBBER D1559
|
|
ROULUNDS RUBBER D2559
|
|
TEXTAR 92109100
125.95 €
-20%
100.76 €
|
|
TEXTAR 982001091
|
|
TEXTAR 98200109101
|
|
TRIPLE FIVE YH2251
|
|
TRW DF4182
|
|
TRW DF4182S
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
LEXUS 4351230180
|
|
LEXUS 4351230181
|
|
LEXUS 4351250100
|
|
LEXUS 4351250110
|
|
LEXUS 4351250111
|
|
LEXUS 4351250112
|
|
LEXUS 4351250120
|
|
LEXUS 4351253020
|
|
LEXUS 4351230180
|
|
LEXUS 4351230181
|
|
LEXUS 4351250100
|
|
LEXUS 4351250110
|
|
LEXUS 4351250111
|
|
LEXUS 4351250112
|
|
LEXUS 4351250120
|
|
LEXUS 4351253020
|
| Lexus LS (UCF10) | 245 коня | бензин |
| Lexus GS (JZS147) | 212 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 222 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 294 коня | бензин |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 155 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 283 коня | бензин |
| Lexus GS (UZS161, JZS160, UZS160_) | 219 коня | бензин |
| Lexus SC (UZZ40_) | 286 коня | бензин |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | 213 коня | бензин |
| Lexus IS SportCross | 213 коня | бензин |
| Lexus IS SportCross | 155 коня | бензин |
