| температура на отваряне | 87 |
| диаметър 1 | 54 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 51,8 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 33,8 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 51,9 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 33,5 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| тип на корпуса | без корпус |
| температура на отваряне | 91 |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина | 31 mm |
| височина | 31 mm |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 92 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| диаметър 1 | 51,8 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина 1 | 33,8 mm |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| тегло | 0,071 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| температура на отваряне | 88 |
| диаметър 1 | 52 mm |
| диаметър 2 | 35 mm |
| височина | 31 mm |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| тегло | 0,071 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| температура на отваряне | 88 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| за OEномер | 1086282 |
| не е за артикул номер | 1993 |
| тегло | 360 g |
| температура на отваряне | 88 |
| спецификация | Termostato Completo |
| температура на отваряне | 88 |
| дължина | 143 mm |
| ширина | 83 mm |
| височина | 100 mm |
| тегло | 0,203 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| допълващ артикул /допълваща информация | с тръбна муфа |
| температура на отваряне | 83 |