| страна на монтаж | дясно |
| мярка на резбата | M14X1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | ляво |
| мярка на резбата | M14X1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 202 mm |
| мярка на резбата | M14X1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 180 mm |
| външна резба | M14X1,5/M12X1,25 mm |
| дължина | 200 mm |
| тегло | 0,455 kg |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 180 mm |
| размер на конуса | 12,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 220 mm |
| външна резба | 14 X 1,5 mm |
| външна резба 1 | 12 X 1,25 mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 12,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | 14x1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| обща дължина | 220 mm |
| външна резба | 14 X 1,5 mm |
| външна резба 1 | 12 X 1,25 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 220 mm |
| диаметър 1 | 16 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M12X1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отвън |
| размер на конуса | 12,65 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 180 mm |
| размер на конуса | 12,65 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| вид на резбата | с дясна резба |
| дължина | 180 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 220 mm |
| диаметър 1 | 12 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M12X1.25 |
| мярка на резбата 2 | M14X1.5 |
| номер на артикул в чифта | ADH28710 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,624 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADH28709 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,560 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| дължина | 204 mm |
| външна резба 1 | M14 x 1,50 RHT M mm |
| външна резба 2 | M12 x 1,25 RHT M mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 37 mm |
| височина | 37 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с външна резба |
| дължина | 197 mm |
| дебелина | 36 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 52 mm |
| размер на ключ | 13 |
| размер на ключ | 22 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,358 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина 2 | 180 mm |
| дължина | 200 mm |
| тегло | 540 g |
| външна резба 1 | M 14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M 10x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13 mm |
| дължина 2 | 180 mm |
| дължина | 200 mm |
| тегло | 540 g |
| външна резба 1 | M 14x1,5 mm |
| външна резба 2 | M 10x1,25 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| вътрешна резба 1 | M14x1.5 mm |
| външна резба 2 | M10x1.25 mm |
| дължина | 180 mm |
| тегло | 0,518 kg |
| дължина | 197 mm |
| дебелина | 36 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 52 mm |
| размер на ключ | 13 |
| размер на ключ | 22 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,358 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 181 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 31-16 020 0011 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 181 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 31-16 020 0006 |
| мярка на резбата 1 | M12x1.25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1.5 |
| дължина | 218 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| страна на монтаж | ляво |
| технически информационен номер | Tie rod end |
| обща дължина | 199 mm |
| вътрешна резба | 14 X 1,5 mm |
| дължина на резбата | 45 mm |
| конструктивна височина | 67,5 mm |
| монтажен диаметър | 13 mm |
| външна резба | 10 X 1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| технически информационен номер | Tie rod end |
| обща дължина | 200 mm |
| вътрешна резба | 14 X 1,5 mm |
| дължина на резбата | 45 mm |
| конструктивна височина | 67,5 mm |
| монтажен диаметър | 13 mm |
| външна резба | 10 X 1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 180 mm |
| мярка на резбата | FM14X1.5R |
| размер на конуса | 12,7 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10X1.25R |
| номер на артикул в чифта | 47734 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,388 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | ляво |
| технически информационен номер | Tie rod end |
| обща дължина | 199 mm |
| вътрешна резба | 14 X 1,5 mm |
| дължина на резбата | 45 mm |
| конструктивна височина | 67,5 mm |
| монтажен диаметър | 13 mm |
| външна резба | 10 X 1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| технически информационен номер | Tie rod end |
| обща дължина | 200 mm |
| вътрешна резба | 14 X 1,5 mm |
| дължина на резбата | 45 mm |
| конструктивна височина | 67,5 mm |
| монтажен диаметър | 13 mm |
| външна резба | 10 X 1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| дължина | 180 mm |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| дължина | 180 mm |
| вътрешна резба | M14X1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 14 mm |
| дължина 1 | 180 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,222 |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1 | 14 mm |
| дължина 1 | 180 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| мярка на резбата 2 | M12X1,223 |
| номер на артикул в чифта | 15541 |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,400 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 15539 |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,400 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 38 mm |
| височина | 38 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с външна резба |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 202 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14 x1,25 |
| номер на артикул в чифта | 85 71 0005 |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,400 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 85 71 0006 |
| вътрешна резба | M14 x 1,5 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,400 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M14x1.5 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вид на резбата | с вътрешна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| дължина | 180 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,50 RHT F mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| дължина | 180 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,50 RHT F mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 13 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| дължина | 180 mm |
| мярка на резбата | FM14X1.5R |
| размер на конуса | 12,7 mm |
| мярка на резбата 1 | MM10X1.25R |
| номер на артикул в чифта | 47735 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 179 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| размер на конуса | 13 mm |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19509 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 179 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| външна резба | M10x1,25 mm |
| размер на конуса | 13 mm |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19508 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отвън |
| вътрешна резба | M14x1,50 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отвън |
| вътрешна резба | M14x1,50 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| тегло | 0,4 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,4 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | IN M14X1.5 RHT |
| размер на конуса | 12,9 mm |
| дължина | 180 mm |
| тегло | 0,66 kg |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 202 mm |
| мярка на резбата 1 | M12 x 1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14 x 1,25 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата | MM12X1.25R |
| мярка на резбата 1 | MM14X1.5R |
| дължина на аксиалния шарнир (мм) | 202 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 14 x 1,5 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| вътрешна резба | 14 x 1,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отвън |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отвън |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата | M14x1,5 / M12x1,25 |
| вид на резбата | с дясна резба |
| мярка на резбата 1 | M12x1,25 |
| мярка на резбата 2 | M14x1,5 |
| дължина | 222 mm |
| вътрешна резба | M14 x 1,50 mm |
| вид на резбата | с дясна резба |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE228 |
| дължина | 180 mm |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTE226 |
| дължина | 180 mm |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| вътрешна резба | M14x1,5 mm |