| дължина | 253 mm |
| ширина | 212 mm |
| дебелина | 58 mm |
| тегло | 0,286 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 253 mm |
| ширина | 212 mm |
| дебелина | 58 mm |
| тегло | 0,286 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| височина | 184 mm |
| височина | 239,5 mm |
| височина 1 | 227 mm |
| диаметър 4 | 118,5 mm |
| вътрешен диаметър | 86,5 mm |
| външен диаметър | 165,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 86,5 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| височина | 184 mm |
| височина | 184 mm |
| тегло | 0,37 kg |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| диаметър | 153 mm |
| височина | 184,5 mm |
| тегло | 0,283 kg |
| вътрешен диаметър | 89 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 89 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър | 89 mm |
| височина | 184,5 mm |
| дължина | 194,5 mm |
| вътрешен диаметър | 86,5 mm |
| външен диаметър | 152,5 mm |
| тегло | 0,31 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 184,5 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 86,5 mm |
| диаметър 4 | 86,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 184,5 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 86,5 mm |
| диаметър 4 | 86,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| диаметър | 152 mm |
| диаметър 2 | 86 mm |
| дължина | 185 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър | 89 mm |
| височина | 184,5 mm |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър | 89 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 89 mm |
| височина | 185 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 152 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 86,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 86,5 mm |
| височина | 184,5 mm |
| форма | кръгъл |
| вътрешен диаметър | 102 mm |
| външен диаметър | 146 mm |
| конструктивна височина | 184 mm |