| дължина | 310 mm |
| ширина | 273 mm |
| височина | 47 mm |
| дължина | 310 mm |
| ширина | 273 mm |
| височина | 47 mm |
| дължина | 310 mm |
| ширина | 273 mm |
| височина | 47 mm |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 273 mm |
| височина | 47 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 312 mm |
| ширина | 273 mm |
| ширина 1 | 170 mm |
| височина | 47 mm |
| форма | кръгъл |
| височина | 464 mm |
| вътрешен диаметър | 108 mm |
| външен диаметър | 155 mm |
| дебелина | 47 mm |
| дължина | 312,6 mm |
| ширина | 273,1 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 0,289 kg |
| дълбочина | 313 mm |
| ширина 1 | 170,4 mm |
| дължина | 313 mm |
| ширина | 274 mm |
| височина | 46 mm |
| не е за артикул номер | 1928 |
| качество | a |
| ширина | 90 mm |
| височина | 498 mm |
| диаметър 3 | 121 mm |
| обща дължина | 148 mm |
| вътрешен диаметър | 109 mm |
| външен диаметър | 148 mm |
| тегло | 585 g |
| дължина 1 | 109 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 109 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 273 mm |
| ширина | 313 mm |
| височина | 47 mm |
| дължина | 313 mm |
| ширина | 273 mm |
| височина | 48 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 47,3 mm |
| височина 1 | 47,3 mm |
| обща дължина | 312,6 mm |
| ширина | 273,1 mm |
| дължина | 273 mm |
| ширина | 313 mm |
| ширина 1 | 135 mm |
| височина | 52 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 47,3 mm |
| височина 1 | 47,3 mm |
| обща дължина | 312,6 mm |
| ширина | 273,1 mm |
| дължина | 313 mm |
| ширина | 273 mm |
| височина | 48 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 46 mm |
| дължина | 313 mm |
| дължина 1 | 135 mm |
| ширина | 274 mm |
| ширина 1 | 172 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 313 mm |
| ширина | 273 mm |
| височина | 47 mm |
| форма | плосък |
| външна дължина | 313 mm |
| външна ширина | 273 mm |
| височина | 41 mm |