| дължина | 355 mm |
| ширина | 134,5 mm |
| височина | 50 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 306 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 42 mm |
| дължина | 307 mm |
| ширина | 120 mm |
| дебелина | 41,5 mm |
| тегло | 0,5 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 306 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 42 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 306 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 42 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 307 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 42 mm |
| единицамярка за количество | комплект |
| форма | плосък |
| външна дължина | 306 mm |
| външна ширина | 117 mm |
| височина | 29 mm |