| дебелина | 167 mm |
| вътрешен диаметър | 63 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| тегло | 0,250 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 142 mm |
| вътрешен диаметър | 86 mm |
| височина | 170 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 142 mm |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| височина | 170 mm |