| дължина | 283 mm |
| ширина | 223 mm |
| дебелина | 55 mm |
| тегло | 0,460 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 57 mm |
| дължина | 282 mm |
| ширина | 222 mm |
| спецификация | Unique Air Filter |
| външна дължина | 283 mm |
| външна ширина | 222 mm |
| височина | 25 mm |