| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 211 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 462 mm |
| сила на тока | 17 A |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |