| страна на монтаж | предна ос |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 135 mm |
| тегло | 2,175 kg |
| електрическа превключвателна мощност | 180 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър | 280 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър | 280 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| продуктов номер | 1570011 |
| номинална мощност | 180 W |
| диаметър 1 | 282 mm |
| ограничение за производител | BOSCH |
| за OEномер | 4A0959455B |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1 | 280 mm |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с радиатор за високо натоварване |
| климатична зона | за горещи климатични зони |
| номинална мощност | 300 W |
| паспортно напрежение | 12 V |