| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър | 360 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| обурудване на автомобила | за автомобили със сервоуправление |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 3 |