| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на полюсите | 5 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 263 W |
| диаметър | 141 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 175 W |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | метал |
| материал | пластмаса |
| външен диаметър 1 | 73 mm |
| външен диаметър 2 | 154 mm |
| тегло | 1,280 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 139 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| версия | produced by BEHR |
| паспортно напрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| версия | produced by BEHR |
| паспортно напрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| електронапрежение | 13,5 V |
| капацитет за пренос на ток | 28 A |
| обороти светлинен буркан | 3600 1/min |
| номинална мощност | 378 W |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 197 mm |
| диаметър | 139 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| версия | produced by BEHR |
| паспортно напрежение | 12 V |