| паспортно напрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| VIN от | Y3046042 |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250 W |
| диаметър | 147 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 1 W |
| паспортно напрежение | 12 V |