| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| дължина | 160 mm |
| ширина | 160 mm |
| дебелина | 180 mm |
| външен диаметър | 157 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 420 W |
| тегло | 1,561 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| номинална мощност | 324 W |
| диаметър | 157 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |