| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| брой на полюсите | 2 |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 300 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 1,61 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | VALEO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 400 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 385 mm |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 400 mm |
| номинална мощност | 320 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 2,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| номинална мощност | 400 W |
| диаметър | 400 mm |
| изпълнение на щекера | кабелен накрайник-втулка |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 300 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 1,61 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 400 mm |
| номинална мощност | 320 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 2,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър | 385 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| номинална мощност | 400 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 300 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| номинална мощност | 200 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| за OEномер | 8E0959455L |