| външен диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 420 mm |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| външен диаметър | 420 mm |
| вътрешен диаметър | 136 mm |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на крилата | 7 |
| тегло | 0,660 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | за виско-съединител |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на крилата | 7 |
| тегло | 0,660 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 420 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| диаметър | 420 mm |
| за OEномер | 11 52 2 243 303 |
| диаметър 1 | 160 mm |
| тегло | 0,893 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отопление/ охлаждане | виско-съединител |
| тегло | 0,893 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на дупките | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| брой на дупките | 3 |
| диаметър | 160 mm |
| версия | produced by BEHR |
| мярка на резбата | M 24x1,5 |
| външен диаметър | 160 mm |
| вид на резбата | за лява резба |
| дълбочина | 63 mm |
| дълбочина на монтаж | 45 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 228 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 415 mm |
| сила на тока | 19 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| Обороти до | 820 1/min |
| параметър | VL120R |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| диаметър 1 | 418 mm |