| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 312 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 460 mm |
| сила на тока | 26 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |