| диаметър | 381 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| номинална мощност | 254 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 350 W |
| диаметър | 388 mm |
| работни обороти | 2750 1/min |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| тегло | 4312 g |
| диаметър | 381 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| номинална мощност | 195 W |
| паспортно напрежение | 12 V |