| ограничение за производител | MAGNETI MARELLI |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 160 W |
| диаметър 1 | 315 mm |
| ограничение за производител | MAGNETI MARELLI |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 110 W |
| диаметър 1 | 315 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 203 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 310 mm |
| сила на тока | 17 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |