| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/200 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 350/350 mm |
| сила на тока | 17 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 170/200 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 350/350 mm |
| сила на тока | 16 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 4 |