| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| номинална мощност | 187 W |
| външен диаметър | 400 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| диаметър | 401 mm |
| номинална мощност | 200 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 150 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 390 mm |
| сила на тока | 12 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с управляващ блок |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| консумирана мощност | 350 W |
| брой на полюсите | 3 |
| качество | WP |