| диаметър | 401 mm |
| номинална мощност | 350 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 391 mm |
| сила на тока | 25 A |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |