| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| за OEномер | 96829535 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 153 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 350/310 mm |
| сила на тока | 13 A |
| сила на тока | 15 A |
| брой на лопатките на перката | 5 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |