| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 280 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на лопатките на перката | 4 |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 150 W |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 4 |
| тегло | 1,431 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| външен диаметър | 300 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на лопатките на перката | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 240 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 300 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 100 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 280 mm |
| брой на лопатките на перката | 4 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | преден монтаж |
| страна на монтаж | пред радиатора |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| диаметър | 290 mm |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| форма | извита |
| външен диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 150 W |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 4 |
| тегло | 1,431 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 80 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 295 mm |
| сила на тока | 5 A |
| брой на лопатките на перката | 10 |
| форма | плосък |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | зад радиатора |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 5 |
| номинална мощност | 140 W |
| диаметър 1 | 275 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работни обороти | 2500 1/min |