| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 330 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 380 mm |
| сила на тока | 27 A |
| брой на лопатките на перката | 11 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без управляващ блок |
| форма | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 2 |
| Обороти до | 990 1/min |
| диаметър | 380 mm |
| консумирана мощност | 260 W |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| брой на лопатките на перката | 8 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |