| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 220/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 290 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 200/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 250/60 W |
| вид на експлоатация | електрически |
| външен диаметър | 345 mm |
| отопление/ охлаждане | вкл. перка на вентилатора |
| ограничение за производител | TEMIC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 220/60 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 290 mm |
| брой на лопатките на перката | 9 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| ограничение за производител | TEMIC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | единичен вентилатор |
| електронапрежение | 12 V |
| номинална мощност | 300/60 W |
| диаметър 1/диаметър 2 | 350 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| форма | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| номинална мощност | 300/60 W |
| външен диаметър | 345 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| консумирана мощност | 180 W |
| диаметър | 290 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без рамка на вентилатора на радиатора |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой контакти | 3 |
| вид регистрация | сертифициран по E-Typ |
| електрическа превключвателна мощност | 220/ 60 W |
| външен диаметър | 290 mm |
| брой контакти | 3 |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 290 mm |
| номинална мощност | 220 W |
| номинална мощност | 60 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 9 |
| тегло | 1,45 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 290 mm |
| номинална мощност | 220/60 W |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| ширина | 70 mm |
| външен диаметър | 290 mm |
| номинална мощност | 220 W |
| номинална мощност | 60 W |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 9 |
| тегло | 1,45 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 345 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| номинална мощност | 300/60 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вариант на екипировка | old |
| номинална мощност | 220-60 W |
| диаметър | 290 mm |
| електронапрежение от | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| диаметър | 290 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| номинална мощност | 220/60 W |
| паспортно напрежение | 12 V |