| диаметър на главата на клапана | 34,6 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 104,1 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | E |
| диаметър на стеблото на клапана | 6.985 mm |
| диаметър на главата на клапана | 34.700 mm |
| дължина | 104.000 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 21,4 mm |
| диаметър на главата на клапана | 30,6 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 104 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | E |
| диаметър на главата на клапана | 34,6 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 104,1 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |