| преработка | закален |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| брой на каналите | 3 |
| повърхност | брониран |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 33 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 33.000 mm |
| дължина | 107.700 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 32 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 108,3 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 29 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| дължина | 108,3 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 29.000 mm |
| дължина | 108.300 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,05 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 16 |
| диаметър на стеблото на клапана | 6.970 mm |
| диаметър на главата на клапана | 32.100 mm |
| дължина | 108.300 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 33 mm |
| височина | 24 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 33 mm |
| височина | 24 mm |