| диаметър на главата на клапана | 30 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,5 mm |
| дължина | 101 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | EE |
| диаметър на главата на клапана | 25 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5,5 mm |
| дължина | 99 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | Гумички клапани нитрирани |
| присъединителна техника | EE |
| диаметър на главата на клапана | 30 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 100,8 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| повърхност | азотиран |
| диаметър на главата на клапана | 25 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 99,1 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | шлиц на клапан покрит с Щелит |
| повърхност | азотиран |