| спецификация | Silentblock inf. tra |
| дължина | 48 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 48,5 mm |
| дебелина | 61 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,110 kg |
| необходими бройки | 2 |
| спецификация | Silentblock sup. tra |
| дължина | 60,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 29,5 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 30 mm |
| вътрешен диаметър | 12,3 mm |
| външен диаметър | 60,5 mm |
| спецификация | Silentblock sup. tra |
| дължина | 60,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 29,5 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| спецификация | Silentblock inf. tra |
| дължина | 48 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 48,5 mm |
| дебелина | 55 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 44 mm |
| външен диаметър | 37 mm |
| материал | гума/метал |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | отпред |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 2 |
| за номер артикул | J4903003 |
| за номер артикул | J4913003 |
| диаметър | 42 mm |
| дължина | 42 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отзад |
| височина | 48 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 47,9 mm |
| дължина | 24,7 mm |
| вътрешен диаметър | 12,3 mm |
| външен диаметър | 48,5 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| височина | 48 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 48,7 mm |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| обща дължина | 48 mm |
| външен диаметър | 48,7 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отпред |
| за номер артикул | J4903003 |
| за номер артикул | J4913003 |
| за номер артикул | J4903021 |
| за номер артикул | J4913021 |
| диаметър | 48 mm |
| дължина | 48 mm |
| тип управление | за напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отзад |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 48 mm |
| височина | 48 mm |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тип управление | за напречен носач |
| необходими бройки | 2 |