| диаметър на цилиндъра | 76,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-307000 |
| номер на компонента | CR2-307000 |
| номер на компонента | CR3-307000 |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-307000 |
| номер на компонента | CR2-307000 |
| номер на компонента | CR3-307000 |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 25 mm |
| височина на свиване | 42.000 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| дължина | 71.600 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0.300 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0.300 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1.500 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| номер на компонента | 08-307000-00 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 76,52 mm |
| дължина | 71,7 mm |
| височина на свиване | 41,7 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0,35 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1,6 mm |
| болт (щифт) | 25 mm |
| дължина на болт (щифт) | 60 mm |
| продуктов номер | S703 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 89849190 |
| номер на компонента | 94514600 |
| количество | 2 |