| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 37 mm |
| обща дължина | 140 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN :22 - OUT :8 mm |
| работно налягане | 1,1 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 37 mm |
| обща дължина | 140 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN :22 - OUT :8 mm |
| работно налягане | 1,1 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| захранване с гориво | за автомобили без система за излишно гориво |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 110 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| захранване с гориво | за автомобили без система за излишно гориво |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 35 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| захранване с гориво | за автомобили без система за излишно гориво |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 110 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 135,2 mm |
| дължина | 195 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| сила на ток до | 5,3 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| електронапрежение | 13 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 46 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 2,94 bar |
| налягане | 294000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 76 l/h |
| консумация | 5 A |