| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 135,2 mm |
| дължина | 183 mm |
| сила на ток до | 4,9 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 2 bar |
| налягане | 29 psi |
| електронапрежение | 13,5 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 135,2 mm |
| дължина | 183 mm |
| сила на ток до | 10,8 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 5 bar |
| налягане | 72,5 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 2,3 bar |
| вид на горивото | дизел |
| вид на датчика | лостов датчик |
| работно напрежение | 12 V |
| рециклирана част | |
| вид на горивото | дизел |
| вид на горивото | дизел |
| рециклирана част | |
| вид на горивото | дизел |