| тегло | 0,03 kg |
| диаметър | 26 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| диаметър | 25 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 80 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,35 kg |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 80 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| работно налягане | 3,9 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на ток до | 6,8 A |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 43,5 psi |
| електронапрежение | 12,5 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | PI 0050 |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 1 kg |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 123,7 mm |
| дължина | 164 mm |
| сила на ток до | 9 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3,6 bar |
| налягане | 52,2 psi |
| електронапрежение | 12,5 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| електронапрежение | 12,5 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 6,8 A |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3 bar |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |