комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C18006ABE |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 43,5 mm |
| дължина | 103,5 mm |
| дебелина | 14,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5008806
|
|
ATE 13046059672
|
|
BLUE PRINT ADK84205
|
|
BLUE PRINT ADK84205AF
|
|
BOSCH 0986461750
|
|
BOSCH 986461750
|
|
DELPHI LP684
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
FERODO FDB712
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FERODO FSL712
40.39 €
-20%
32.31 €
|
|
FERODO TAR712
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608006
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
IPS Parts IBD1806
|
|
JAPANPARTS PA806AF
|
|
LPR 05P342
17.35 €
-20%
13.88 €
|
|
NIPPARTS J3608006
22.65 €
-20%
18.12 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 623781
|
|
TEXTAR 2150001
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
TEXTAR 2150014805
|
|
TRW GDB885
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
SUZUKI 5520060811
|
|
SUZUKI 5520060811000
|
|
SUZUKI 5520060821
|
|
SUZUKI 5520060821000
|
|
SUZUKI 5520061870
|
|
SUZUKI 5520061870000
|
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 82 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
