комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1C041ABE |
| ограничение за производител | BOSCH |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 59 mm |
| дължина | 148,8 mm |
| дебелина | 17,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046039972
|
|
BOSCH 0986424582
|
|
BOSCH 986424582
|
|
BREMBO P61071
|
|
DELPHI LP1654
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FERODO FDB1411
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO FQT1411
|
|
FERODO FSL1411
64.55 €
-20%
51.64 €
|
|
fri.tech. 3400
|
|
FTE BL1803A4
|
|
GIRLING 6114484
|
|
ICER 181419
59.68 €
-0%
59.68 €
|
|
ICER 181419701
|
|
JURID 573027J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
KAWE 81467
|
|
LEMFÖRDER 26527
|
|
LPR 05P793
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161225
|
|
MAPCO 6565
|
|
METELLI 2203310
|
|
METZGER 082804
|
|
METZGER 82804
|
|
MINTEX MDB2187
|
|
NECTO FD6875A
|
|
NECTO FD6875N
|
|
OPTIMAL 82804
|
|
PAGID T9103
|
|
PEX 7619
|
|
QH Benelux 7373
|
|
QUINTON HAZELL 82804
|
|
QUINTON HAZELL BP1288
|
|
RAMEDER T0610153
|
|
REMSA 82804
|
|
ROULUNDS RUBBER 787081
|
|
SPIDAN 32835
|
|
SWAG 64916417
|
|
TEXTAR 2327701
48 €
-20%
38.4 €
|
|
TEXTAR 2327717714
|
|
TRISCAN 811028019
|
|
TRUSTING 3400
|
|
TRW GDB1448
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VALEO 597368
|
|
VALEO 598419
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
WOKING P928304
|
|
ZIMMERMANN 232771801
|
|
CITROEN 425215
|
|
CITROEN 425248
|
|
CITROEN 425288
|
| Citroen C5 I (DC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 115 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 116 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 109 коня | дизел |
