комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL752 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 146 mm |
| височина | 61 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| спирачна система | Bendix |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20932
|
|
FERODO FDB752
|
|
FERODO FVR752
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
MERCEDES-BENZ 6014217720
|
|
ATE 13046039452
|
|
BENDIX 571272B
|
|
BENDIX 571521B
|
|
BREMBO P50015
|
|
DELPHI LP735
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
FERODO FSL752
52.12 €
-20%
41.69 €
|
|
ICER 140452
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
ICER 140558
46.58 €
-0%
46.58 €
|
|
JURID 571521D
|
|
JURID 571521J
|
|
JURID 571521JAS
|
|
MINTEX MDB1470
|
|
MINTEX MDB2235
|
|
NECTO FD685N
|
|
NECTO FD685V
|
|
OPTIMAL 9399
|
|
OPTIMAL 9797
|
|
PAGID T9005
|
|
REMSA 014210
|
|
ROADHOUSE 214220
|
|
STOP 571521S
|
|
TRW GDB950
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VALEO 540441
|
|
VALEO 598000
45.53 €
-20%
36.42 €
|
| Mercedes 100 автобус (631) | 72 коня | дизел |
| Mercedes 100 автобус (631) | 75 коня | дизел |
| Mercedes 100 автобус (631) | 56 коня | дизел |
| Mercedes 100 кутия (631) | 72 коня | дизел |
| Mercedes 100 кутия (631) | 75 коня | дизел |
| Mercedes 100 (бордова) платформа/ шаси (631) | 75 коня | дизел |
| Mercedes 100 (бордова) платформа/ шаси (631) | 72 коня | дизел |
