комплект спирачно феродо, дискови спирачки HELLA PAGID
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DB 355 014-001 |
| ширина | 125,6 mm |
| височина | 51,7 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| качество | PA4012 |
| WVAномер | 24283 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | T1778 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 8DZ 355 204-691 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DAIHATSU 04465B1190
|
|
DAIHATSU 04465B1191
|
|
DAIHATSU 04465B1380
|
|
DAIHATSU 04491B1120
|
|
DAIHATSU 4491B1121
|
|
MAZDA DFY13328Z
|
|
MAZDA DFY13328ZA
|
|
MAZDA DFY13328ZA9C
|
|
MAZDA DFY13329ZA
|
|
MAZDA DFY13329ZB
|
|
MITSUBISHI 04465B1120
|
|
MITSUBISHI DFY13328Z
|
|
SUZUKI 5581068L00
|
|
SUZUKI 5581068L00000
|
|
SUZUKI 5581068L50
|
|
SUZUKI 5581068L50000
|
|
SUZUKI 5581071L51
|
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 136 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 70 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 103 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 103 коня | бензин |
| Subaru JUSTY IV | 69 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 95 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 102 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 84 коня | бензин |
