комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180857 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131 mm |
| височина | 73 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.583 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180857 |
| спирачна система | Bendix |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21507
|
|
ICER 21508
|
|
ICER 21509
|
|
ICER 21512
|
|
ICER 21513
|
|
ICER D14858684
|
|
A.B.S. 36765
34.76 €
-20%
27.81 €
|
|
AD AD618
|
|
ATE 13046039482
|
|
ATE 603948
|
|
BARUM BA2070
|
|
BENDIX 571733B
|
|
BOSCH 0986460951
|
|
BREMBO P61048
|
|
CECAUTO 617150
|
|
DELPHI LP741
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
DOYEN GDB0796
|
|
FERODO FDB746
77.12 €
-20%
61.7 €
|
|
FIRST LINE 1312
|
|
FMSI-VERBAND D14858684
|
|
FREN-J 557281
|
|
FTE BL1334A2
|
|
GIRLING 6107963
|
|
HELLA PAGID T9018
|
|
HP (ZEBRA) HP2783
|
|
ICER 180857
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
JURID 571733J
|
|
LEADER PARTS 20305431
|
|
LÖBRO 31813
|
|
LUCAS GDB796
|
|
LUCAS CAV GDB796
|
|
LUCAS DIESEL GDB796
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB796
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB796
|
|
LUCAS TVS GDB796
|
|
MAFIX PL133
|
|
MAGNETI MARELLI BP0262
|
|
MGA MGA295
|
|
MINTEX MDB1527
|
|
MOPROD MDP1168
|
|
MOTRIO 8671016674
|
|
NECTO FD6317A
|
|
OPTIMAL 9783
39.31 €
-20%
31.45 €
|
|
PAGID T9018
|
|
QH Benelux BP700
|
|
QUINTON HAZELL BP700
|
|
REMSA 240104
|
|
REMSA 40104
|
|
ROADHOUSE 240104
|
|
ROULUNDS RUBBER 557281
|
|
SEBRO 2150717
|
|
SIMER 564
|
|
SPIDAN 31813
|
|
STOP 571733S
|
|
TEXTAR 2150717014T4136
|
|
TEXTAR 2150701
117.73 €
-20%
94.19 €
|
|
TRISCAN 811028968
|
|
TRW GDB796
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
VALEO 598280
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
WOKING 501304
|
|
PEUGEOT 425089
|
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 107 коня | бензин |
