комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598280 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | BENDIX |
| външна ширина | 131 mm |
| височина 1 | 73 mm |
| дебелина | 17 mm |
| WVAномер | 21507 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на кабела | 340 mm |
| дължина 2 | 120 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 21507
|
|
A.B.S. 36765
34.76 €
-20%
27.81 €
|
|
A.B.S. 36765OE
|
|
ABEX T6317
|
|
ATE 13046039482
|
|
BENDIX 571733B
|
|
BOSCH 0986460951
|
|
BOSCH 986460951
|
|
BREMBO P61048
|
|
DELPHI LP741
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
DEX 1910
|
|
FERODO FDB746
77.12 €
-20%
61.7 €
|
|
FERODO FSL746
60.96 €
-20%
48.77 €
|
|
FERODO TAR746
|
|
FTE BL1334A2
|
|
ICER 180857
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
JURID 571733J
|
|
LPR 05P478
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
LPR 5P478
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6107963
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB796
|
|
METELLI 2201840
|
|
MGA 295
|
|
MINTEX MDB1527
|
|
NK 1501223725
|
|
PAGID T9018
|
|
QUINTON HAZELL 040104
|
|
QUINTON HAZELL 40104
|
|
QUINTON HAZELL BLF700
|
|
QUINTON HAZELL BP700
|
|
REMSA 040104
|
|
REMSA 40104
|
|
ROADHOUSE 240104
|
|
ROULUNDS RUBBER 557281
|
|
sbs 1501223725
|
|
TEXTAR 21507
|
|
TEXTAR 2150701
117.73 €
-20%
94.19 €
|
|
TEXTAR 2150717014
|
|
TRIPLE FIVE 8671010084
|
|
TRIPLE FIVE ABP9465
|
|
TRUSTING 1910
|
|
TRW GDB796
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
PEUGEOT 425089
|
|
PEUGEOT 425089
|
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 107 коня | бензин |
