комплект спирачно феродо, дискови спирачки TRW
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TRW |
| Парт номер | GDB796 |
| ограничение за производител | BENDIX |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контролен знак за преглед | E1 90R 01024/361 |
| височина | 73 mm |
| дължина | 130,9 mm |
| дебелина | 17 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TRW 21507
|
|
A.B.S. 36765
34.76 €
-20%
27.81 €
|
|
A.B.S. 36765OE
|
|
ACDelco AC557281D
|
|
APEC braking PAD758
|
|
ATE 13046039482
|
|
BENDIX 571733B
|
|
BENDIX 571733X
|
|
BORG & BECK BBP1182
|
|
BOSCH 0986460951
|
|
BOSCH 0986TB2220
|
|
BOSCH 986460951
|
|
Brake ENGINEERING PA807
|
|
BREMBO P61048
|
|
DELPHI LP0741
|
|
DELPHI LP741
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
E.T.F. 120522
|
|
FEBI BILSTEIN 16377
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
FERODO FDB746
77.12 €
-20%
61.7 €
|
|
FERODO FSL746
60.96 €
-20%
48.77 €
|
|
FERODO TAR746
|
|
FIRST LINE FBP1312
|
|
fri.tech. 1910
|
|
FTE BL1334A2
|
|
GIRLING 6107963
|
|
HELLA 8DB355019071
|
|
ICER 180857
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
JURID 571733D
|
|
JURID 571733J
|
|
KAWE 80966
|
|
LEMFÖRDER 26377
|
|
LPR 05P478
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160262
|
|
METELLI 2201840
|
|
METZGER 040104
|
|
MEYLE 0252150717W
|
|
MINTEX MDB1527
|
|
NECTO FD6317A
|
|
NECTO FD6317N
|
|
NK 223725
|
|
OPTIMAL 9783
39.31 €
-20%
31.45 €
|
|
PAGID T9018
|
|
PEX 7286
|
|
QH Benelux 2783
|
|
QUINTON HAZELL BLF700
|
|
QUINTON HAZELL BP700
|
|
RAMEDER T0610567
|
|
REMSA 040104
|
|
REMSA 40104
|
|
ROULUNDS RUBBER 557281
|
|
sbs 223725
|
|
SCT Germany SP295
|
|
SPIDAN 31813
|
|
SWAG 62916377
|
|
TEXTAR 2150701
117.73 €
-20%
94.19 €
|
|
TEXTAR 2150717014
|
|
TRISCAN 811028968
|
|
TRUSTING 1910
|
|
VALEO 540470
|
|
VALEO 597079
|
|
VALEO 598280
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
WOKING P501304
|
|
ZIMMERMANN 215071701
|
|
PEUGEOT 425089
|
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
