комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P478 |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 130,9 mm |
| височина | 73 mm |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| за номер артикул | 05P478 |
| спирачна система | BENDIX |
| дължина на предупредителния контакт | 120 mm |
| дължина на предупредителния контакт | 335 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21507
|
|
LPR 21508
|
|
LPR 21509
|
|
LPR 5SP478
|
|
ABEX T6317
|
|
ATE 13046039482
|
|
BENDIX 571733B
|
|
BOSCH 0986460951
|
|
Brake ENGINEERING PA807
|
|
CIFAM 8221840
|
|
DELPHI LP741
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
E.T.F. 120522
|
|
FERODO FDB1071
245.02 €
-20%
196.02 €
|
|
FERODO FDB746
77.12 €
-20%
61.7 €
|
|
FIRST LINE FBP1312
|
|
FREN-J 3344
|
|
GALFER 20262391
|
|
HP (ZEBRA) 2783
|
|
ICER 180857
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
JURID 2843023
|
|
JURID 571733J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160262
|
|
METELLI 2201840
|
|
MINTEX MDB1527
|
|
MOPROD MDP1168
|
|
PAGID T9018
|
|
QUINTON HAZELL BP700
|
|
REMSA 040104
|
|
RHIAG 10287150
|
|
RHIAG 10411163
|
|
ROADHOUSE 240104
|
|
ROULUNDS RUBBER 557281
|
|
SIMER 564
|
|
TEXTAR 2150701
117.73 €
-20%
94.19 €
|
|
TRUSTING 1910
|
|
TRW GDB796
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
VALEO 598280
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
WOKING 3833
|
|
PEUGEOT 425089
|
|
PEUGEOT 425190
|
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
