комплект спирачно феродо, дискови спирачки VAICO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V30-8187 |
| дебелина | 20,2 mm |
| ширина | 131,4 mm |
| височина | 69,8 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAICO WVA23881
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200120
|
|
A.B.S. 37457
|
|
A.B.S. 37457OE
|
|
ATE 13046027082
|
|
BENDIX 573230B
|
|
BOSCH 0986494085
|
|
Brake ENGINEERING PA1631
|
|
BREMBO P50057
|
|
CIFAM 8226470
|
|
DELPHI LP1938
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
E.T.F. 121172
|
|
FEBI BILSTEIN 16529
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO FDB1750
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FERODO FSL1750
56.98 €
-20%
45.58 €
|
|
FREMAX FBP1398
|
|
fri.tech. 6630
|
|
FTE BL1986A4
|
|
GIRLING 6116281
|
|
ICER 181677
70.21 €
-0%
70.21 €
|
|
ICER 181677700
|
|
JURID 573230J
70.9 €
-20%
56.72 €
|
|
KAGER 350954
|
|
KAWE 81733
|
|
LPR 05P1243
35.35 €
-20%
28.28 €
|
|
LUCAS GDB1628
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1628
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201348
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161446
|
|
METELLI 2206470
|
|
METZGER 113000
|
|
MEYLE 0252388120
|
|
MINTEX MDB2671
|
|
NECTO FD7162A
|
|
NK 223355
|
|
OPTIMAL 12245
|
|
OPTIMAL 12246
|
|
PAGID T1348
|
|
PEX 7838
|
|
QH Benelux 7689
|
|
QH Benelux HP7689
|
|
QUINTON HAZELL BP1482
|
|
RAICAM 8430
|
|
RAMEDER T0611368
|
|
REMSA 113000
|
|
ROADHOUSE 2113000
|
|
sbs 1501223355
|
|
SPIDAN 32961
|
|
ST-TEMPLIN 010142120911
|
|
SWAG 10916529
|
|
TEXTAR 2388101
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRISCAN 811023053
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235149
|
|
TRUSTING 6630
|
|
TRW GDB1628
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VAICO 308187
|
|
VALEO 598795
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
VILLAR 6261243
|
|
WOKING P1030300
|
|
ZIMMERMANN 238812001
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 68 коня | |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 136 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 193 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 193 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
