| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 1,85 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,2 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 1,95 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 1,8 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 1,9 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,05 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,1 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,15 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,25 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,4 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,45 mm |
| материал | стомана |
| дължина | 99,9 mm |
| диаметър на главата на клапана | 33,3 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 30 градус |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,3 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,35 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,5 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2,6 mm |
| материал | стомана |
| диаметър на главата на клапана | 33,3 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 99,9 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| вид на експлоатация | механичен |
| външен диаметър | 35 mm |
| височина | 24 mm |
| диаметър на главата на клапана | 28,1 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 100,5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| материал на стеблото на клапана | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| вид на експлоатация | механичен |
| външен диаметър | 35 mm |
| височина | 24 mm |
| диаметър на главата на клапана | 33,2 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 99,9 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на главата на клапана | 28 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 100,5 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | брониран шлиц на клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никел-нибиева стомана |
| дължина | 99,9 mm |
| диаметър на главата на клапана | 33,3 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| дължина | 100,5 mm |
| диаметър на главата на клапана | 28,1 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| тип на корпуса | без корпус |
| брой контакти | 2 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,19 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,17 kg |
| брой контакти | 2 |